| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 163 g |
| Cable Length | 2600 mm |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 3 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 115 g |
| Cable Length | 1640 mm |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 3 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 119 g |
| Cable Length | 1560 mm |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 3 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 126 g |
| Cable Length | 1930 mm |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 3 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 129 g |
| Cable Length | 1930 mm |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 3 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 163 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 4 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 153 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 4 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 40 g |
| Packaging Customization | Available |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 48 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 2 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 60 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 3 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 130 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 3 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 47 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 3 |