| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 37 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 6 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 42 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 2 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 138 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 4 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 165 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 4 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 120 g |
| Cable Length | 490 mm |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 2 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 100 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 4 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 136 g |
| Cable Length | 290 mm |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 2 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 95 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 2 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 160 g |
| Cable Length | 750 mm |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 2 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 5.3 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 2 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 100 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 4 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 100 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 4 |