| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 48 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 2 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 85 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 4 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 55 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 4 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 90 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 4 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 57 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 2 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 54 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 3 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 55 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 4 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 100 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 4 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 113 g |
| Packaging Customization | Available |
| Thread Size | M14 x 1.5 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 5.5 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 2 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 70 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 3 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 50 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 4 |