| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 79 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 2 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 114 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 6 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 455 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 2 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 30 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 3 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 65 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 3 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 65 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 3 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 3 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 40 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 3 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 36 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 3 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 90 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 6 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 110 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 2 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 154 g |
| Cable Length | 2600 mm |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 3 |