| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 50 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 2 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 63.6 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 3 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 82 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 2 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 42 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 2 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 40 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 2 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 165 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 4 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 209 g |
| Cable Length | 2780 mm |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 2 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 211 g |
| Cable Length | 2650 mm |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 2 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 35 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 4 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 160 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 4 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 198 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 4 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 250 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 4 |