| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 80 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 3 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 75 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 3 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 51 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 4 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 93 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 3 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 115 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 3 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 41 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 4 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 42 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 4 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 112 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 3 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 41 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 4 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 20 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 3 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 180 g |
| Cable Length | 760 mm |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 2 |
| Quality Assurance | One-Year Minimal |
| Weight | 77.2 g |
| Packaging Customization | Available |
| Number of pins | 2 |